מהי פוטותרפיה?

פוטותרפיה היא טיפול בעזרת האור. טיפול זה אינו טיפול חדש בטיפולי עור, אך עם השנים המכשור והטכנולוגיות השתפרו והפכו לאמינות יותר ויותר ו לטפל במקרים של מחלות עור חמורות בעזרת נורות לד וקרני אור בצבעים שונים. המטרה של פוטותרפיה היא להפחית את הצמיחה של תאי העור ולטפל בדלקת עורית. פוטותרפיה, המכונה גם טיפול באור, עושה זאת על ידי הצבת אור אולטרה סגול (UV) על העור. ניתן להשתמש בפוטותרפיה לטיפול מסייע ומשפר במספר מצבי עור, כולל: פסוריאזיס (כתמים מורמים, אדומים וקשקשים על העור). ויטיליגו (אובדן צבע על כתמי עורכם). אקזמה (מצב שהופך את העור לאדמומי ומגרד). ליצן פלנוס (בליטות קטנות על עורך).

מה מבדל את הדרמה לייט משאר המכשירים?

למכשיר הדרמה לייט אישור מכון התקנים הישראלי כחוק. דרמה לייט הינו מכשיר עם 876 נורות לד אשר ניתן להפעילן ב 7 מצבים שונים כדי לטפל במגוון מחלות עור, כאשר כל אור יכול לסייע ולשפר מצבי עור שונים. מכשיר זה נותן מענה וכיסוי מלא לאזור עליו מניחים את המכשיר. דרמה לייט מאפשר שילוב של אורות עם תצוגה קלה והפעלה פשוטה. אין צורך במגע וכאב למטופלים והטיפולים קצרים. מכשיר הדרמה לייט הוא בעל צלעות קירור מאלומיניום, בניגוד למכשירים שונים שרובם עם קירור פלסטיק. קירור המנורות הוא פן חשוב מאוד בתפוקת המכשיר לאורן זמן, שכן מנורות לד מתחממות והחום שוחק את המנורה ללא קירור מתאים.

איך עובדת הפוטוטרפיה?

באופן ספציפי למכשיר הדרמה לייט, הפוטותרפיה עובדת על ידי 3 אורכי גל עיקריים שאותם ניתן לשלב. שיטה רפואית זו מדמה את קרני אור השמש, רק ללא הסיכון שיש בחשיפה ישירה לאור השמש וביעילות רבה מאוד ועם תוצאות מדהימות כבר בטיפולים הראשונים.

האם המכשיר בטוח?

טכנולוגית הפוטותרפיה נמצאת בשימוש מזה שנים רבות ונמצאה בטוחה לשימוש ואינה גורמת לתופעות לוואי, אך חשוב להשתמש במכשיר באופן נכון כדי לא לגרום נזק משימוש לא מקצועי במכשיר. מכשיר הדרמה לייט תמיד מגיע עם הדרכה כלולה במחיר, בדיוק מהסיבה הזאת.

כמה זמן נערך כל טיפול?

אורכי הטיפול נקבעים לפי מצב העור, אך לרוב משך הטיפול הוא 15-20 דקות, מספר פעמים בשבוע ובאופן בטוח, עד להטבה ושיפור המקרה בו אנו מטפלים. לדוגמה, טיפולי אקנה יכולים להראות תוצאות כבר מהטיפול השני.

מהיכן רוכשים את המכשיר?

רכישת המכשיר מתבצעת בהזמנה טלפונית בלבד וזאת לאחר שאנו מוודאים כי אכן מדובר בקוסמטיקאית אשר רוכשת אותו. לאחר רכישת המכשיר אנו מתאמים משלוח אקספרס ללא עלות ואת ההדרכה הכלולה במחיר.

היי!

אל תתפשרי על איכות.

מכשיר הדרמה לייט הינו מכשיר מתקדם שיכול לקחת את הקליניקה שלך כמה צעדים קדימה. אם לא מצאת תשובות לשאלות שלך בדף זה, נשמח לתת לך עוד פרטים בטלפון, בטופס יצירת קשר וגם בוואצאפ שלנו. מוזמנת לדבר איתנו בכל זמן ואנו נסייע בהקדם.